Żwirek drobnoziarnisty dla kota


Żwirek drobnoziarnisty dla kota to duże ułatwienie dla właściciela, jest on bardzo ekonomiczny. Z kuwety zostaje zabrany tylko żwirek, który zawiera nieczystości. Wśród producentów występuje np. Bazyl, Pestell i Super Benek.

Super Benek ma w swojej ofercie drobnoziarniste bentonitowe żwirki, np. Super Benek Compact. Charakteryzuje się on duża chłonnością, nie roznosi się, ani nie pyli. Ma naturalny zapach ziemi, co nie powoduje niechęci do korzystania z kuwety. Wiele kotów nie lubi perfumowanych żwirków.

Żwirek Bazyl drobnoziarnisty pochłania nieprzyjemne zapachy i występuję aż w pięciu wariantach: Compact, Lavender - lawendowy, Pine - leśny, Sea - morski i Universal. Dzięki różnym rodzajom zapachów, możemy skutecznie zneutralizować nieprzyjemną woń z kuwety. Producent Bazyl oferuje bardzo ekonomiczne opakowania - do 5, 3l dla żwirków bentonitowych. Warto dodać, że żwirki produkowane są z najwyższej jakości złóż bentonitu w Słowacji.

Producent Pestell oferuje żwirek Pestell bentonitowy sodowy - Easy Clean Unscented. Zdecydowanie plusem tego żwirku jest duża chłonność. Wszystkie odchody są łatwo zbierane z kuwety. Dzięki sodzie likwidowany jest nieprzyjemny zapach. Właściciel może zdecydować się na zakup Easy Clean Purrfect Scents - zapachu w przypadku, gdy czworonóg będzie w stanie go zaakceptować. Wyjściowo żwirek jest bezzapachowy.