Karma dla gryzoni i królików, akcesoria dla gryzoni i królików


Gryzonie, króliki, fretki są coraz częściej dobrymi towarzyszami naszego życia, szczególnie w blokach, w małych mieszkaniach chomiki czy świnki morskie mogą świetnie spełniać rolę futrzastego kompana. W naszym sklepie zoologicznym znajdziecie wszystko, co potrzebne do zachowania dobrostanu małego zwierzaka, karmę, akcesoria, zioła, siano, klatki, podłoża. Szczególną popularnością cieszą się suszone warzywa, owoce, zioła zaufanych marek.
 • Karma dla gryzoni, królików, fretek

  Nasze sympatyczne gryzonie, króliki i fretki mają swoje specyficzne wymagania żywieniowe. Gryzonie i króliki uwielbiają warzywa oraz przeróżne zioła, które urozmaicają ich dietę. Dlatego w naszej ofercie, oprócz standardowych, gotowych karm dla królików i gryzoni, znajdują się także suszone zioła, kwiaty oraz warzywa i owoce. Kupując produkty z naszej oferty macie pewność, że Wasz królik i gryzoń otrzymuje wszystko, co niezbędne w jego diecie.Fretki natomiast potrzebują bardziej mięsnego pokarmu. Fretki potrzebują skolei bardziej mięsnego pokarmu.

 • Sianko, zioła, suszone owoce i warzywa

  Króliki i gryzonie uwielbiają wzbogacać swoją dietę o siano, suszone zioła, warzywa oraz owoce. Wszystkie te produkty są naturalnymi źródłami witamin i mikroelementów oraz stanowią smaczny dodatek do podstawowego pokarmu. Zachęcamy do podawania króliczkom i gryzoniom wartościowych przekąsek w postaci ziół, kwiatów oraz suszonych owoców i warzyw.

 • Kolby i przysmaki dla gryzoni i królików

  Każdy królik i gryzoń uwielbia sobie od czasu do czasu przekąsić jakiś smakołyk. Opiekunowie natomiast uwielbiają nagradzać swoich pupili smakołyczkami. Wszelkiego rodzaju przekąski muszą być jednak zbilansowane do potrzeb królika, gryzonia czy fretki, tak aby nie zaszkodzić zwierzakowi oraz nie spowodować nadmiernego przyrostu masy ciała. Szeroki wybór kolb oraz zbilansowanych smakołyków znajduje się w poniższym dziale. Znajdują się tutaj również wapna i sole do ogryzania.

 • Podściółki i kuwety do klatek

  Praktycznie każdy królik, gryzoń czy fretka dysponuje kącikiem, w którym mógłby załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Najczęściej zwierzaki załatwiają się do specjalnie w tym celu przygotowanej kuwety. Plastikowe, łatwe do czyszczenia i umycia kuwety są wygodne oraz bardzo funkcjonalne. Odpowiednio dobrana podściółka pozwala skutecznie utrzymywać czystość w toalecie i ogranicza nieprzyjemne zapachy odchodów.

 • Pielęgnacja gryzoni i królików oraz fretek

  Zadbane futerko i zdrowy organizm to, oprócz dobrej karmy, warunek szczęśliwego życia każdego królika, gryzonia czy fretki. W tym dziale znajdziecie wszystkie niezbędne artykuły i preparaty do zachowania Waszego pupila w świetnej kondycji i dobrym zdrowiu. Znajdują się tutaj także preparaty pomocne w utrzymaniu czystości w otoczeniu zwierzaka.

 • Transportery, akcesoria i zabawki dla gryzoni, królików,...

  Miękki i ciepły hamaczek to idealne miejsce na drzemkę, dla fretek, gryzoni i królików śpiochów przydatne będą też budki lub wygodne posłanka. Wszystko, co potrzeba do miłego snu i poobiedniej drzemki Twojego małego przyjaciela znajdziesz w poniższym dziale. Możesz znaleźć tutaj również drapaki, które służyć mogą fretce jako miejsce do zabawy i wypoczynku. Ponadto oferujemy także boksy i pudełka do transportu małych zwierzątek, akcesoria do wyposażenia klatek, tunele, przeszkody, domki i inne zabawki.

 • Promocje

  Dział , w którym każdy właściciel małych zwierzątek znajdzie produkty między innymi dla królika oraz chomika w niskich cenach.