Opiekun tej kategorii
opiekun

Karma Bozita dla kota


Bozita jest jedną z popularniejszych, szwedzkich marek karmy dla kota. Linia karmy dla kotów zawiera cztery rodzaje pożywienia: dla kociąt, kotów dorosłych żyjących w domu, wrażliwych/mających tendencję do nadwagi oraz wychodzących na dwór. Wszystkie karmy dla kota Bozita zawierają wysokiej jakości mięso drobiowe i łososia, są wykonane bez konserwantów i wypełniaczy sojowych. Zdecydowanym atutem karmy jest jej przystępna cena.

 • Główne cechy: dla dorosłych premium polecany przez zwierzakowo bezzbożowa
  Ocena:

  Bozita Grain Free Single Protein Chicken to kompletna karma bez zawartości zbóż. Przeznaczona jest dla dorosłych oraz rosnących kotów wszystkich wielkości oraz o normalnej aktywności. Karma jest także zalecana dla kotów wrażliwych ponieważ nie zawiera zbóż, a za to dostarcza wysoką zawartość kurczaka, jedynego źródła białka zwierzęcego.

 • Główne cechy: dla dorosłych korzystny polecany przez zwierzakowo dla sterylizowanych dla niewychodzących z domu
  Ocena:

  Bozita Feline Indoor &Sterilised to kompletna karma dla kotów w okresie dorastania i dorosłych kotów na bazie szwedzkiego, świeżego kurczaka. Karma ta dostosowana jest do potrzeb kotów przebywających w domu oraz kotów wysterylizowanych o niskim zapotrzebowaniu na energię, z tego względu nadaje się również jako karma dla starszych kotów lub dla kotów z...

 • Główne cechy: dla kociąt korzystny polecany przez zwierzakowo
  Ocena:

  Bozita Feline Kitten to pełnowartościowa karma dla kociąt i młodych kotów, również dla kotek hodowlanych w okresie rui, ciąży czy laktacji na bazie kurczaka i łososia arktycznego. Pokrywa wysokie zapotrzebowanie młodych kotów na energię i białko i zapewnia optymalne warunki do wzrostu i budowy mięśni.

 • Główne cechy: dla dorosłych korzystny polecany przez zwierzakowo dla wychodzących z domu
  Ocena:

  Bozita Feline Outdoor & Active to kompletna, pełnowartościowa karma dla kotów w okresie dorastania i dorosłych kotów na bazie kurczaka i szwedzkiego łosia. Karma ta wykazuje się dużą koncentracja składników energetycznych , zawiera także dodatkowe przeciwutleniacze i z tego powodu szczególnie dobrze nadaje się dla kotów na zewnątrz i aktywnych.

 • Główne cechy: dla dorosłych korzystny polecany przez zwierzakowo dla wrażliwych dla wybrednych
  Ocena:

  Bozita Feline Sensitive Diet & Stomach jest kompletną, pełnowartościową karmą dla kotów w okresie dorastania i dorosłych kotów na bazie kurczaka i szwedzkiego łosia. Karma ta jest dostosowana do potrzeb kotów wrażliwych. Ze względu na stosunkowo niską wartość energetyczną jest idealną karmą dla kotów z nadwagą lub mniej aktywnych.

 • Główne cechy: dla dorosłych korzystny polecany przez zwierzakowo dla wrażliwych piękna sierść dla wybrednych
  Ocena:

  Bozita Feline Sensitive Hair & Skin jest kompletną, pełnowartościową karmą dla kotów w okresie dorastania i dorosłych kotów na bazie kurczaka i skandynawskiego łososia. Karma ta dostosowana jest do potrzeb kotów o długiej sierści oraz kotów z problemami ze skórą bądź sierścią.

 • Główne cechy: dla dorosłych korzystny dla niewychodzących z domu dla wychodzących z domu
  Ocena:

  Bozita Feline Large to kompletna karma pełnoporcjowa dla wszystkich rosnących i dorosłych kotów na bazie kurczaka i skandynawskiego łososia arktycznego. Specjalnie przygotowane krokiety odpowiadają potrzebom kotów dużych ras oraz kotom szybko jedzącym swoje posiłki.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów