Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Karma Bozita dla kota


Bozita jest jedną z popularniejszych, szwedzkich marek karmy dla kota. Linia karmy dla kotów zawiera cztery rodzaje pożywienia: dla kociąt, kotów dorosłych żyjących w domu, wrażliwych/mających tendencję do nadwagi oraz wychodzących na dwór. Wszystkie karmy dla kota Bozita zawierają wysokiej jakości mięso drobiowe i łososia, są wykonane bez konserwantów i wypełniaczy sojowych. Zdecydowanym atutem karmy jest jej przystępna cena.

  • Główne cechy: dla dorosłych korzystny polecany przez zwierzakowo dla wychodzących z domu
    Ocena:

    Bozita Feline Outdoor & Active to kompletna, pełnowartościowa karma dla kotów w okresie dorastania i dorosłych kotów na bazie kurczaka i szwedzkiego łosia. Karma ta wykazuje się dużą koncentracja składników energetycznych , zawiera także dodatkowe przeciwutleniacze i z tego powodu szczególnie dobrze nadaje się dla kotów na zewnątrz i aktywnych.

  • Główne cechy: dla dorosłych korzystny polecany przez zwierzakowo dla wybrednych dla wrażliwych piękna sierść
    Ocena:

    Bozita Feline Sensitive Hair & Skin jest kompletną, pełnowartościową karmą dla kotów w okresie dorastania i dorosłych kotów na bazie kurczaka i skandynawskiego łososia. Karma ta dostosowana jest do potrzeb kotów o długiej sierści oraz kotów z problemami ze skórą bądź sierścią.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów