Karmy weterynaryjne dla kota


Karmy weterynaryjne dla kota są bardzo poszukiwane przez opiekunów zwierząt. Wiele kotów wymaga specjalnej diety, dostosowanej do swojego stanu zdrowia. Karma weterynaryjna dla kota chorego powinna być zawsze dobrana przez lekarza weterynarii i stosowana pod jego kontrolą. Nie można podawać zdrowym kotom diet weterynaryjnych, gdyż może to prowadzić do chorób lub niedoborów. W naszej ofercie znajduje się karma dla kota weterynaryjna dostosowana do potrzeb kotów cierpiących na alergię, choroby układu moczowego, otyłość i wiele innych. W tym dziale znajduje się także karma dla kota kastrowanego. Karmy weterynaryjne w naszym sklepie pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów i są sprzedawane pod kontrolą lekarza weterynarii.

 • Karma urinary dla kota

  Urinary, drogi moczowe to dział poświęcony karmie weterynaryjnej na schorzenia dróg moczowych kotów. W tym dziale znajdziecie karmy weterynaryjne przeznaczone dla kotów cierpiących na schorzenia dróg moczowych i pęcherza - kryształy, kamienie, idiopatyczne zapalenie pęcherza, itp. Karma urinary dla kota zawiera kontrolowany poziom składników odpowiedzialnych za tworzenie kryształów i kamieni w pęcherzu, a także pomaga rozpuszczać już istniejące struwity, czy szczawiany wapnia. Karmy urinary utrzymują pH na optymalnym poziomie. Karmy weterynaryjne powinny być stosowane pod kontrolą lekarza weterynarii i podawane wyłącznie zwierzętom chorym.
 • Karma renal dla kota

  Karmy weterynaryjne renal dla kota wiodących producentów przeznaczone specjalnie dla kotów chorych na niewydolność nerek i inne schorzenia tego narządu. Karmy renal zawierają kontrolowany poziom fosforu i białka, co wspomaga funkcjonowanie układu moczowego. Wszystkie karmy weterynaryjne powinny być stosowane pod kontrolą lekarza weterynarii i nie mogą być podawane zdrowym zwierzętom.
 • Karma dla kota alergika

  Karma dla kota alergika, karma hypoallergenic jest bardzo popularna i poszukiwana przez opiekunów kotów. Obecnie coraz więcej ludzi cierpi na różnego rodzaju alergie, niestety schorzenia te nie omijają naszych psów i kotów. Poniżej znajdziecie karmy weterynaryjne przeznaczone dla kotów alergików. Pokarmy te zawierają wyselekcjonowane źródła białka i węglowodanów, aby zminimalizować ryzyko niepożądanej reakcji. W tym dziale znajdują się karmy dla kota alergika, a także karmy weterynaryjne dla kotów cierpiących na zaburzenia ze strony układu pokarmowego, np. biegunkę, zapalenie jelit, żołądka, itp. Karmy weterynaryjne powinno się stosować po konsultacji z lekarzem weterynarii, wyłącznie u kotów chorych.
 • Karma dla kota kastrowanego

  Karma dla kota kastrowanego jest często poszukiwana przez opiekunów kotów. Wiodący producenci karmy dla kotów proponują obecnie diety przeznaczone do codziennego żywienia kotów po zabiegu kastracji i sterylizacji. Karma dla kotów kastrowanych zawiera kontrolowaną ilość składników mineralnych i pomaga utrzymywać optymalny poziom pH moczu, co może być pomocne w zapobieganiu chorobom pęcherza moczowego u kastratów.
 • Karma light dla kota

  Karma light dla kota to niestety często konieczność, wiele kotów, jak i ludzi cierpi na nadwagę. W naszym sklepie znajdziesz najlepszą karmę light dla kota. Wiele kotów musi walczyć z nadwagą. Odchudzenie kota żyjącego wyłącznie w domu jest często bardzo trudnym zadaniem, w którym mogą pomóc specjalnie opracowane karmy weterynaryjne dla kota. Karma light przeznaczona dla otyłych mruczków ma obniżony poziom kaloryczności i wysoką zawartość włókien, dzięki czemu koty pobierają mniej energii nie odczuwając głodu. Proces odchudzania pupila musi być wspomagany przez ruch, np. przez codzienną zabawę z kotem. Stosowanie karm weterynaryjnych powinno być poprzedzone konsultacją z lekarzem weterynarii.
 • Karma hepatic dla kota

  Karmy weterynaryjne przeznaczone dla kotów cierpiących na schorzenia wątroby, encefalopatię wątrobową, stłuszczenie wątroby. Karma hepatic jest tak skomponowana, by zmniejszać obciążenie metaboliczne wątroby, wspomagać jej funkcjonowanie i opóźniać degenerację tkanki narządu. Karma weterynaryjna dla kota powinna być dobrana przez lekarza weterynarii i podawana wyłącznie zwierzętom chorym.
 • Karma dental dla kota

  Karmy typu dental wspomagają higienę jamy ustnej kotów. Wiele kotów, którym nie czyści się regularnie zębów, ma tendencję do odkładania się kamienia nazębnego. Prezentowane poniżej karmy wspomagają utrzymanie higieny jamy ustnej naszych mruczków, pomagają redukować płytkę nazębną oraz nieprzyjemny zapach z pyszczka. Karmy weterynaryjne są przeznaczone dla kotów chorych i mogą być stosowane wyłącznie po konsultacji z lekarzem weterynarii.
 • Karma dla kota z cukrzycą

  Karma dla kota z cukrzycą charakteryzuje się podwyższonym poziomem białka, a obniżoną zawartością węglowodanów. Dzięki odpowiedniemu składowi karmy dla kota z cukrzycą pomagają ograniczyć wahanie poziomu cukru we krwi chorego mruczka. Stosowanie karmy weterynaryjnej powinno być poprzedzone konsultacją z lekarzem weterynarii.
 • Convalescence dla kota

  Convalescence to specjalnie opracowana karma dla kota o podwyższonym poziomie energii i składników odżywczych przeznaczona dla kotów w okresie rekonwalescencji, zwierząt chorych, osłabionych, odmawiających jedzenia, a także kotek ciężarnych i karmiących. Karma convalescence charakteryzuje się wysoką koncentracją składników odżywczych, minerałów i witamin oraz dużą kalorycznością. Podawanie karm weterynaryjnych powinno być skonsultowane z lekarzem weterynarii.
 • Karma cardiac dla kota

  Karma cardiac dla kota to pożywienie skomponowane, by wspomagać leczenie chorób serca u kotów. Odpowiednio dobrany skład pomaga chronić mięsień sercowy i wspiera jego pracę. Karmy weterynaryjne należy podawać wyłącznie zwierzętom chorym i po konsultacji z lekarzem weterynarii.
 • Karmy weterynaryjne dla kota bytowe

  Specjalna linia bytowych karm weterynaryjnych przeznaczonych do podawania kotom na różnych etapach ich życia. W ofercie znajdziesz karmy i mleko dla kociąt, pokarm dla kastratów, czy kotów starszych w postaci chrupek oraz pasztetów i kawałków w sosie. Wszystkie karmy weterynaryjne pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów i są sprzedawane pod kontrolą lekarza weterynarii.
 • Karma mobility dla kota

  Karma mobility to pokarm wspomagający pracę stawów. W związku z otyłością, starością czy chorobami, wiele kotów potrzebuje wspomagania stawów. Zachowanie prawidłowej pracy stawów jest warunkiem sprawnego i bezbolesnego poruszania się, co dla dość aktywnych kotów jest bardzo ważne. W prezentowanym niżej dziale znajdziecie karmy weterynaryjne wspomagające ruchomość stawów naszych kochanych mruczków. Stosowanie diety weterynaryjnej powinno być skonsultowane z lekarzem weterynarii.
 • Karma uspokajająca dla kota

  Karma calm została stworzona specjalnie po to, by łagodzić negatywne skutki stresu. Negatywne przeżycia w przeszłości, długie godziny samotnie spędzane w domu, przeprowadzka, wyjazdy, zmiany w otoczeniu, nowe zwierzę w domu, to bardzo częste przyczyny stresu u naszych kotów. Stres może objawiać się np. agresją, strachem, apatią, brakiem apetytu, nadmiernym wylizywaniem lub innymi niepożądanymi zachowaniami. Z pomocą przychodzą nam innowacyjne rozwiązania - karmy łagodzące objawy stresu. Specjalistyczne pokarmy podawane regularnie mogą pomóc załagodzić różne objawy stresu u kotów, jednocześnie nie są tak agresywnie działającymi środkami, jak np. leki psychotropowe. Stosowanie karmy należy skonsultować z lekarzem weterynarii.
 • Karmy na inne schorzenia kotów

  Karmy na inne schorzenia takie jak np. kłopoty z tarczycą