Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Klatka dla psa i transporter dla psa


Klatka dla psa może stanowić nie tylko bezpieczne schronienie pod czas podróży, ale także w domu. W tej kategorii znajdują się transportery dla psa, klatki dla psa, a także torby do transportu psów oraz specjalne szelki do przewozu w samochodzie. W ofercie posiadamy transportery dostosowane do różnych wielkości psów. Wybrane modele transporterów posiadają również atest do transportu lotniczego wymagane przez niektóre linie lotnicze. Przy wyborze klatki dla psa lub transportera prosimy zwracać uwagę na rozmiar podany w opisie produktu.

 • Główne cechy: akcesoria do samochodu
  Ocena:

  Nylonowa siatka odgradzająca. Może być stosowana w samochodzie jaki w drzwiach np. balkonowych. W zestawie elementy umożliwiające przymocowanie siatki. Wymiar około 100x100 cm.

 • Ocena:

  Wygodna torba do transportu psa lub kota. Otwierana z góry i boku, środek obszyty miękkim i miłym materiałem. Boczne dwie kieszenie doskonałe do przechowania kocich czy psich przysmaków i innych akcesoriów.

 • Główne cechy: transport standard mały duży torba
  Ocena:

  Torba do transportu zwierząt wykonany z bardzo wytrzymałego nylonu doskonale sprawdzi się podczas podróży czy wycieczki. Drzwiczki zamykane na zamek błyskawiczny. Boki z wykonane z siatki zapewniają doskonała wentylację. Z trzech boków dodatkowe kieszenie

 • Główne cechy: mały torba
  Ocena:

  Torba dla psiaka lub kota, wzmacniany spód, z dodatkową kieszenią w którą można zmieścić małe co nieco. Torba z dłuższymi rączkami umożliwiającym noszenie na ramieniu.

 • Główne cechy: transport mały torba
  Ocena:

  Torba do przewozu kota lub psa wykonana z nylonu, otwierana z góry i boku. Z boku dodatkowe kieszenie na drobiazgi. Wyposażona w pasek na ramię i rączki oraz krótką smycz umożliwiająca zabezpieczenie zwierzęcia przed ucieczką.

 • Główne cechy: mały torba
  Ocena:

  Imitująca zamsz torba dla psiaka lub kota w ciekawy wzór liści. Spód wzmacniany nylonem, wnętrze torby obszyte polarem. Dodatkowa kieszeń umożliwia zapakowanie kilku drobiazgów.

 • Główne cechy: akcesoria do transportera
  Ocena:

  Wkład termoizolacyjny, antypoślizgowy odpowiedni do transporterów serii Capri i Gulliver.

 • Główne cechy: bestseller standard duży plastikowy
  Ocena:

  Transporter dla psa lub kota.

 • Główne cechy: w promocji duży torba
  Ocena:

  Solidnie wykonana, z ciekawym wzorem torba do przenoszenia zarówno psów i kotów. Wygodna rączką lub długi pasek ułatwią przenoszenie.

 • Główne cechy: w promocji standard torba
  Ocena:

  Poręczna torba do przewozu kotów oraz psów. Wytrzymały i przyjemny materiał oraz kratki wentylacyjne zapewnią komfort w transporcie.

Pokazuje 16 - 25 z 25 elementów