Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Zabawki dla psa > Producent KONG


Zabawki dla psa są niezbędnym elementem wyprawki każdego psiaka. Każdy pies potrzebuje odrobiny zabawy każdego dnia. Rozładowanie energii, przeciwdziałanie nudzie, gryzieniu i niszczeniu przedmiotów, zacieśnianie więzi z właścicielem, to tylko niektóre z bardzo ważnych cech zabawy. U naszych pupili zabawa może mieć nieocenione znaczenie terapeutyczne. Znudzony zwierzak jest nieszczęśliwy i sfrustrowany. Zabawki dla psa w naszym sklepie są bardzo zróżnicowane, znajdziecie tutaj m.in. gryzaki, służące do zabawy samodzielnej lub z właścicielem, w domu i na spacerze.

 • Główne cechy: mała rasa duża rasa średnia rasa piłka
  Ocena:

  Wytrzymała, odporna na gryzienie piłka footballowa wykonana z takiego samego materiału co piłki do tenisa. Wydaje piszczący dźwięk, co zachęca do zabawy. Doskonale sprawdza się także jako zabawka do aportowania.

 • Główne cechy: mała rasa duża rasa średnia rasa z dźwiękiem inne
  Ocena:

  Zabawka w kształcie hantelka. Wykonana z tego samego materiału co piłki tenisowe, przez co jest wytrzymała i odporna na gryzienie. Zabawka piszczy, zachęcając psa do zabawy.

 • Główne cechy: mała rasa duża rasa średnia rasa inne
  Ocena:

  Wytrzymała i odporna na uszkodzenia piszcząca kość. Wykonana z takiego samego materiału co piłki tenisowe, doskonale nadaje się zarówno do gryzienia jak i aportowania.

 • Główne cechy: mała rasa duża rasa średnia rasa szarpak aport gryzak
  Ocena:

  Wytrzymała i odporna na uszkodzenia piszcząca zabawka w kształcie patyka. Wykonana z takiego samego materiału co piłki tenisowe, doskonale nadaje się zarówno do gryzienia jak i aportowania.

 • Główne cechy: średnia rasa mała rasa duża rasa miniaturka korzystny gryzak z dźwiękiem aport
  Ocena:

  Piszczące piłki tenisowe to najlepsza zabawka jaką możesz podarować swojemu psu! Idealnie nadają się do aportowania, a wydawany przez nie dźwięk dodatkowo zachęci psa do dalszej zabawy!

 • Główne cechy: duża rasa miniaturka średnia rasa mała rasa gryzak szarpak aport
  Ocena:

  Zabawka stworzona by latać! Spinner wykonany jest z tego samego materiału co piłki tenisowe, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na gryzienie. Zabawka piszczy, co dodatkowo motywuje psa do zabawy.

 • Główne cechy: mała rasa duża rasa średnia rasa piłka gryzak
  Ocena:

  Klasyczna piłka z wytrzymałej gumy. Zapewni długie godziny wspaniałej zabawy.

 • Główne cechy: mała rasa duża rasa średnia rasa gryzak
  Ocena:

  Zabawka w kształcie klasycznego Konga! Zabawka ulega ściskaniu, wypuszczając przy tym powietrze co dodatkowo zachęca do zabawy.

 • Główne cechy: mała rasa duża rasa średnia rasa maskotki
  Ocena:

  Piszcząca żyrafa - sznur. Ciało z miękkiego plecionego sznura, pluszowe łapki i głowa. Nadaje się do aportowania i przeciągania.

 • Główne cechy: w promocji
  Ocena:

  Kultowy, oryginalny czerwony KONG! Solidna i wytrzymała zabawka zapewniająca długie godziny zabawy. Idealna do wypełnienia smakołykami!

  • Promocja Super cena! Wyprzedaż magazynowa.
Pokazuje 1 - 10 z 47 elementów