Opiekun tej kategorii
opiekun

Filtr produktów

Włączone filtry:
 • suplementy działanie: nadwaga
promocja
jakość
rodzaj preparatu dla psa
forma suplementu diety

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Witaminy dla psa i preparaty > Suplementy dla psów według działania. suplementy-dla-psow-z-nadwaga


Szeroki wachlarz produktów do codziennej pielęgnacji i dbania o zdrowie Twojego psa. W tym dziale znajdują się produkty takie jak witaminy i preparaty zawierające mikroskładniki, środki do usuwania pasożytów z sierści psa jak również produkty do dbania o uzębienie swojego pupila (szczoteczki, pasty i inne). Wszystko z myślą o zdrowiu naszego psa. Znajdziesz tutaj najpopularniejsze krople na pchły i kleszcze, a także obroże przeciwpchelne i przeciwkleszczowe.

 • Główne cechy: w promocji suplementy/witaminy tabletki nadwaga
  Ocena:

  Całkowicie naturalny preparat stworzony z myślą o zmniejszeniu nadwagi oraz regulacji pracy przewodu pokarmowego u psów.

  • Promocja Wyprzedaż produktów ważnych do końca kwietnia!
 • Główne cechy: dla kociąt dla seniora dla dorosłych dla wszystkich dla seniora dla dorosłych dla wszystkich dla szczeniąt miniaturka średnia rasa mała rasa duża rasa premium polecany przez zwierzakowo nadwaga dla otyłych suplementy/witaminy tabletki witaminy/mikroelementy suplementy/witaminy tabletki nadwaga
  Ocena:

  Preparat dla psów i kotów w postaci tabletek, który pomaga rozwiązać problem związany z otyłością, poprawie kondycji i jakości ogólnej życia.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów