Opiekun tej kategorii
opiekun

Kategorie

Opiekun tej kategorii
opiekun

Witaminy dla psa i preparaty > Producent Anivital


Szeroki wachlarz produktów do codziennej pielęgnacji i dbania o zdrowie Twojego psa. W tym dziale znajdują się produkty takie jak witaminy i preparaty zawierające mikroskładniki, środki do usuwania pasożytów z sierści psa jak również produkty do dbania o uzębienie swojego pupila (szczoteczki, pasty i inne). Wszystko z myślą o zdrowiu naszego psa. Znajdziesz tutaj najpopularniejsze krople na pchły i kleszcze, a także obroże przeciwpchelne i przeciwkleszczowe.

 • Główne cechy: suplementy/witaminy tabletki dla starszych
  Ocena:

  Naturalny preparat uzupełniający dla psów do leczenia i zapobiegania schorzeniom wieku starczego oraz niewydolności układu krążenia.

 • Główne cechy: suplementy/witaminy tabletki na stawy
  Ocena:

  Preparat pomocny w zapobieganiu oraz leczeniu schorzeń układu ruchu, ułatwiający poruszanie i prawidłowe formowanie kości, stawów i ścięgien, chętnie przyjmowany przez psy jak smakołyk.

 • Główne cechy: suplementy/witaminy tabletki na skórę/sierść
  Ocena:

  Naturalny preparat uzupełniający dla psów wspomagający leczenie dermatoz (o różnej etiologii) i poprawiający kondycję włosa.

 • Główne cechy: suplementy/witaminy w płynie na skórę/sierść
  Ocena:

  Olejek do stosowania zewnętrznego, dla psów wspomagający leczenie dermatoz (o różnej etiologii) i poprawiający kondycję włosa.

 • Główne cechy: w promocji suplementy/witaminy tabletki nadwaga
  Ocena:

  Całkowicie naturalny preparat stworzony z myślą o zmniejszeniu nadwagi oraz regulacji pracy przewodu pokarmowego u psów.

  • Promocja Wyprzedaż produktów ważnych do końca kwietnia!
 • Główne cechy: suplementy/witaminy tabletki dla szczeniąt witaminy/mikroelementy dla starszych
  Ocena:

  Naturalny preparat uzupełniający dla psów będący stymulatorem odporności własnej organizmu. Polecany szczególnie szczeniętom i starszym psom.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów