facebook

Zwierzakowo.pl

Koszty dostawy towarów

Przekonaj się sam jak tanio i wygodnie dostarczymy do Ciebie zamówione towary. W naszym sklepie nie ukrywamy kosztów, zawsze wiesz ile naprawdę płacisz. 

Naszym założeniem jest utrzymanie kosztów przesyłki na jak najniższym poziomie, dlatego też oferujemy naszym klientom bezpłatną przesyłkę od niskich kwot. Nie stosujemy ukrytych kosztów takich jak opłata za opakowanie, itp. – nasi Klienci zawsze wiedzą ile zapłacą za dany towar. Opłaty za różne formy dostawy znajdziesz w poniższych tabelach.

Dostawa transportem własnym sklepu oraz odbiór osobisty

Sposób dostawy Zamówienie do 99zł Zamówienie powyżej 99zł
Odbiór osobisty 0zł 0zł

Dostawa w godzinach 17.30-21.30 na terenie Poznania

5zł 0zł
Dostawa w godzinach 17.30-21.30 na terenie Swarzędza, Lubonia, Suchego Lasu, Plewisk, Skórzewa, Komornik, Zalasewa, Wir, Koziegłów, Dąbrówki, Garbów 10zł 0zł
Produkty z dopiskiem „Paczka gratis”* 0zł 0zł

Uwaga! Dostawa transportem własnym sklepu obejmuje wyłącznie adresy położone na terenie administracyjnych granic wymienionych w tabeli miejscowości.

*Wybrane produkty z oferty są opatrzone informacją „Paczka gratis”. Artykuły te są dostarczane bez dodatkowych opłat, niezależnie od wartości zakupów.

Dostawa transportem własnym sklepu jest zawsze poprzedzana telefonem, w związku z tym, jeśli nie zastaniemy nikogo w domu druga dostawa jest płatna 5zł (Poznań) lub 10zł (pozostałe miejscowości) niezależnie od wartości zamówienia. Jeśli po umówieniu dostawy okaże się, że jednak nikt nie będzie mógł być w domu o  ustalonej godzinie poinformuj nas o tym wcześniej telefonicznie. Dla zamówień realizowanych w godzinach wcześniejszych niż 17 przewidziano doręczenie za pośrednictwem firmy kurierskiej na zasadach opisanych poniżej.

Dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej na terenie całego kraju (Siódemka/GLS do wyboru)

Sposób dostawy Zamówienie do 99zł Zamówienie powyżej 99zł Płatność przy odbiorze

Dostawa firmą kurierską na terenie całej Polski

15zł 0zł 4,5zł
Produkty z dopiskiem „Paczka gratis”* 0zł 0zł 4,5zł

Prosimy wybierać dostawę kurierem, jeśli Państwa zamówienie na terenie Poznania oraz okolic ma być doręczone w godzinach porannych lub przed godziną 17.30.

*Wybrane produkty z oferty są opatrzone informacją „Paczka gratis”. Artykuły te są wysyłane bez dodatkowych opłat, niezależnie od wartości zakupów. Wyjątkiem jest opłata za pobranie, która jest doliczana zawsze w przypadku paczek płatnych przy odbiorze. 

Firmy kurierskie oraz nasi kierowcy dostarczają zamówienia od poniedziałku do piątku.

Newsletter

Bezpłatny newsletter - najnowsze artykuły w twojej skrzynce.

Polityka prywatności

Copyright © Zwierzakowo.pl Poznań 2009 - wszelkie prawa zastrzeżone